ARTEN GRUP gelişen teknolojiyi yakından izleyerek sektöründeki önde gelen yabancı firmalarla da işbirliği yaparak, Bilgisayar kontrollü Müzikle Senkronize Su Işık Oyunları Sistemlerinden onlarca kurmuştur.

ARTEN GRUP uzman mühendis kadrosu ve özgün tasarımlarıyla ve günümüzün üstün teknolojisine sahip elektronik üniteleriyle ve bilgisayar yazılımlarıyla sektöründe Türkiye’nin en iyisi olma hedefinde ilerlemektedir.

ARTEN GRUP, başarılı ve tecrübeli mühendis ve mimar kadrosu ile, Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

2015 yılında Ankara’da kurulan Arten Grup olarak şehrinizin vitrini sayılabilecek peyzaj, süs havuzları, fıskiye sistemleri, kuru havuz, animasyonlu görsel su gösterileri, kent mobilyaları ve dekoratif aydınlatma direği projeleri üretimi ve uygulama çalışmalarını tecrübeye sahip personelimiz ve konusunda uzman profesyonel çözüm ortaklarımızla birlikte gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda şehrinizin ve konutunuzun ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!
81 ilimiz ve ilçelerinde peyzaj, süs havuzu, fıskiye sistemleri mekanik elektrik projelendirme, danışmanlık, üretimi ve uygulama, kent mobilyaları ve dekoratif aydınlatma direkleri işleri için bize 0532 491 12 98 numaralı telefondan ve web sitemiz www.artengrup.com adresinden ulaşabilirsiniz.