Kuru Havuz Fıskiye Sistemi Hakkında; Süs havuzu, müzikli danslı

Kuru havuz fıskiye sistemi, çalışmadığı zamanlarda etraf döşemesi ile aynı kotta ve görüntüde kalacak şekilde ve insanların üzerinde gezinebileceği meydanlar olacak şekilde dizayn edilmiştir. Kuru Havuz Fıskiye sistemleri daha çok çocuk oyun alanları olarak değerlendiriliyor. Bu yüzdendir ki kuru havuz fıskiye sistemlerinde filtrasyonu kesinlikle öneriyoruz. Kuru havuz fıskiye sistemleri yapılış şekilleri bi kaç şekilde olabiliyor.

– Plastik ayaklar

– Paslanmaz Karkas

– Betonarme bölmeler   şeklinde sınıflandırabiliriz.

Biz arten grup olarak kuru havuz fıskiye sistemlerinde daha çok paslanmaz karkas yapıyı öneriyoruz. Özellikle meydanlarda kurulacak olan kuru havuz fıskiye sistemlerinde  betonarme bölmeler ve bununda paslanmaz çelik karkas yapılarla desteklemekten yanayız. Plastik kuru havuz ayakları ise zaten bahçelerde peyzaj mimarlarının daha çok deck yapımında kullandıkları malzemelerdir.

Kuru havuz fıskiye sistemlerinde ise kollektör sistemleri de 2 ye ayrılıyor.

– Paslanmaz çelik kollektör sistemleri

– PVC (10 atü) kollektör sistemleri

Her iki sistemde de uygulamalarımız içindedir. derinliğin az olduğu yerlerde ve havuzun içinde fıskiye sistemlerinin kollektörlerinin görünmesinin istenmediği yerlerde betonarme yapının içine PVC fıskiye sistemi kollektörlerini gömerek de kuru havuz sistemlerini uyguluyoruz.

Kuru havuz fıskiye sistemleri için teknik çizim, elektrik ve mekanik projeler, fıskiye sistemleri uygulama projeleri ve fıskiye sistemleri teknik şartnameleri tüm kurumlarımıza ve özel sektördeki şirketlere istedikleri zamanda istedikleri fiyat aralıklarında projeler sunulur.