Müzikli Danslı Fıskiye Sistemi Hakkında;

Arten Grup ailesi olarak tüm kurum ve kuruluşlarımıza teknik şartname desteği, projelendirme ve yaklaşık maliyet oluşturma hizmetlerimize son hızla devam etmekteyiz. Müzikli Danslı Fıskiye sistemi artık günümüzün teknolojisi ile işini bilen ve kaliteli iş yapan firmalar tarafından muazzam bir görsel şölene dönüşebiliyor. Fakat bu  müzikli danslı fıskiye sistemi, süs havuzu ve animasyonlu fıskiye sistemi sektöründe merdiven altı imalatçı firmalar, teknolojiye yetişememiş firmalar tarafından ederinin altında iş alınıp işi olması gerektiği gibi yapamadıklarından dolayı sektör biraz sıkıntı içine düşüyor.

     İşini severek yapan, teknolojiye ayak uydurmuş, dünyada ki gelişmeleri takip eden ve bu yenilikleri müzikli danslı fıskiye sistemi imalat ve uygulamalarına yansıtabilmiş firmalar evet biraz daha yüksek fiyatlarda bu işleri yapıyorlar fakat işin hakkı ve ortaya çıkan işin kalitesi göz önüne alındığında bu fark fazlasıyla hak edilmiş olarak işlerimize yansıyacaktır. Bu yüzden fıskiye sistemlerinde, animasyonlu veya müzikli danslı fıskiye sistemi olsun kuru havuz fıskiye sistemleri olsun teknik şartnamede yer alacak malzemelerde ki kalite, yaklaşık maliyet oluştururken ki hassasiyetimiz ve sonrasında işin ederi kadar ücretlendirmek tarafımızca ilke haline getirilmiş ve kurumlarımıza bu hizmeti sunmaktayız.

     Kurumlarımız artık müzikli danslı fıskiye sistemi şartnamelerinde ki ürün kalitelerini gösteren belgeleri isteyerek sektörümüze farkında olmadan bir kalite getiriyorlar. Her merdiven imalatı yapan firmalar tarafından piyasaya sürülen ucuz ve kalitesiz malzemeler yüzünden sektörün kötü vitrinine olumlu ölçüde faydası olmaktadır. İşin hakkı olan bedelin yarı fiyatlarına işi alıp sonra eline yüzüne bulaştırıp veya kullandığı malzeme kalitesi düşük olan, kurumları bir şekilde ikna eden arkadaşlarımız sektörümüze kötü bir leke olmaktadırlar. Kurumlarımız ve müteahhitlerimizden ricamız fiyat alırken lütfen aldığınız firmanın niteliğini iş yapabilme kapasitesi, yaptığı işlerdeki prestij oranını, nerelere işler ne kalite de işler yaptığını  araştırınız.

 

MÜZİKLİ DANSLI FISKİYE SİSTEMİ FOTOĞRAF ALBÜMÜ