Müzikli Danslı fıskiye sistemi, Kuru Havuz fıskiye Sistemi, Animasyonlu Fıskiye Sistemi ve Süs Havuzlarında kullanılan fıskiye sistemlerinde ki malzemelerin teknik şartnamelerini oluştururken kolaylıkla kullanabileceğiniz veriler aşağıdadır.

   Arten Grup olarak kurum ve kuruluşlara proje desteğimiz ve teknik şartname desteği vermekteyiz. Siz isteyin biz hayalleriniz doğrultusunda olabileceğin en iyisini tasarlayıp uygulama yapmadan önce sizlere görsel olarak sunum hazırlayalım. Fıskiye sistemlerinde kullanılacak malzemelerin neler olduğunu numunelerle size sunup daha sonrasından bir anlaşmazlığa yer vermiyoruz..

 

5-8 SU JETİ NOZULU

8 mm ağız iç çapına sahip olan 3/4” girişli 5-8 su jeti nozulu; su seviyesine bağımsız olarak çalışan, mekanizması komple pirinçten krom kaplamalı, özel cnc işlemeli olarak imal edilecektir. Her nozulun açı ayarı ve yükseklik ayarı ayrı ayrı yapılabilen bir şekilde dizayn edilecek ve nozullar kendi etrafında 30° açı ile dönebilecektir.

 

5-10 SU JETİ NOZULU

10 mm ağız iç çapına sahip olan 3/4” girişli 5-10 su jeti nozulu; su seviyesine bağımsız olarak çalışan, mekanizması komple pirinçten krom kaplamalı, özel cnc işlemeli olarak imal edilecektir. Her nozulun açı ayarı ve yükseklik ayarı ayrı ayrı yapılabilen bir şekilde dizayn edilecek ve nozullar kendi etrafında 30° açı ile dönebilecektir.

 

10-12 SU JETİ NOZULU

12 mm ağız iç çapına sahip olan 1” girişli 10-12 su jeti nozulu; su seviyesine bağımsız olarak çalışan, mekanizması komple pirinçten krom kaplamalı, özel cnc işlemeli olarak imal edilecektir. Her nozulun açı ayarı ve yükseklik ayarı ayrı ayrı yapılabilen bir şekilde dizayn edilecek ve nozullar kendi etrafında 30° açı ile dönebilecektir.

 

14-17 SU JETİ NOZULU

Minimum 6 metre yükseğe ulaşabilen her biri 17mm çapında olan 1” girişli su jeti nozulları; su seviyesine bağımsız olarak çalışan, mekanizması komple pirinçten krom kaplamalı, özel cnc işlemeli olarak imal edilecektir. Her nozulun açı ayarı ve yükseklik ayarı ayrı ayrı yapılabilen bir şekilde dizayn edilecek ve nozullar kendi etrafında 30° açı ile dönebilecektir.

 

25-10E KÖPÜK NOZUL 

Maksimum 2 metre yükseğe ulaşabilen her biri 25mm çapında pirinçten imal edilmiş köpük efekti veren nozuldur. Nozulların her biri kendi etrafında 30 derece açı yapabilecek şekilde açı ayarlı olacaktır. Her bir nozulda su yüksekliğini ayarlamayı sağlayan vana kullanılacaktır.

 

35-10 E KÖPÜK NOZUL

Maksimum 2 metre yükseğe ulaşabilen her biri 30mm çapında pirinçten imal edilmiş köpük efekti veren nozuldur. Nozulların her biri kendi etrafında 30 derece açı yapabilecek şekilde açı ayarlı olacaktır. Her bir nozulda su yüksekliğini ayarlamayı sağlayan vana kullanılacaktır. Sistemde belirtilen sayıda pirinç- krom kaplama 35-10 E köpük nozul kullanılacaktır.